Witam i zapraszam do częstych odwiedzin!

Przyznam, że już od jakiegoś czasu chciałem rozpocząć ten blog, bo wydaje mi się, że mogę Wam przekazać trochę ciekawej wiedzy, a i może dzięki Waszym komentarzom czegoś się nauczyć. Tak więc bardzo serdecznie zachęcam do komentowania, bo nie ma nic lepszego niż wymiana ciekawych myśli.

Blog ten rozpoczynam w momencie, gdy jeszcze nie mamy nawet działki. Poszukiwania odpowiedniej działki rozpoczęliśmy jednak w kwietniu 2010 roku, tak więc niemal 3 lata temu. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego (a wiele już się do tej pory wydarzyło), to zakup działki powinien zostać sfinalizowany na koniec marca. Moje doświadczenia związane z zakupem działki opiszę w następnych wpisach. Mam nadzieję, że sam fakt, iż kwestia zakupu działki trwa już prawie trzy lata będzie dla Was interesujący.

Nie obiecuję żadnej regularności tego bloga, ale postaram się wszystkimi najnowszymi faktami dzielić w miarę na bieżąco, bo i Wasza opinia może mieć wpływ na podjęcie przeze mnie ważnych decyzji. Zachęcam do polubienia strony tego bloga na Facebooku, co pozwoli Wam pozostać na bieżąco z moimi najnowszymi wpisami.

Pomimo wielu przeszkód, które do tej pory napotkałem, wydaje mi się, że budowa własnego domu to fascynujące wyzwanie, które warto podjąć. Życie pokaże jak bardzo okaże się to trudne dla amatora takiego jak ja.

Podziel się tym artykułem!